Oto Ekspertizin Önemi

2.el araç alım-satımlarının hız kesmeden devam etmesi, araç sahiplerinin el değiştirmesinin beraberinde getirdiği konu oto ekspertizdir. Ekspertizin önemi adlı bu yazımızda amacımız sizleri bilgilendirmek, tecrübe etmenizi sağlamak ve bilinçlendirmektir. Hizmet satın alacağınız oto ekspertiz raporları sizlere maddi anlamda kazanç sağlar.

Oto Ekspertiz raporlarının hazırlanması satın almayı planladığınız aracı kaportasında boya olup olmaması, hasar kaydının ne kadar olduğunu, takla atan, kazalı araç olarak nitelendirildiğini, ödeyeceğiniz miktarı ne kadar karşılayacağını vb. durumları sizlere sunmaktadır. İzmir ekspertiz saydıklarımıza ek olarak değerinde araç almanızı, üst limitlerde araç alıp performans eksikliği hissetmenizi engeller.

Gözle görünmeyen kusurlar olabilir!
Her ustanın bir uzmanlık alanı vardır. Kimisi kaportadan, kimisi motordan, kimisi ise sürüş keyfinden anlar. Ancak teknolojinin o kadar ilerlediğini görmemek sadece vakit kaybetmek olur. Çünkü aracınızın gözle görülmeyen, bakıldığında tespit edilemeyen hasarları olabilir. Bunu oto ekspertiz cihazları tespit edebilir. Çizik dışında, kaportada kaç cm macun olduğunu dahi size sunarız. Araç kusurlarını bilmek aracınızı değersiz kılmaz, sizleri ciddi anlamda maddi kazanç sağlar. Oto araç ekspertizi ile geleceğinizi ve cebinizi düşünerek hareket edin.