Narlıdere Ekspertiz Servisi

Narlıdere Ekspertiz İzmir’in kuzey bölgesinde yer alan sahile sınırı olan eşsiz güzellikte bir yerdir. Genellikle Güzelbahçe ile özdeşleşen bölgede yerleşim alanlarının çok olması, araç kullanımının artması ve konut projelerinin sıklığı göze çarpmaktadır. Tüm bu detaylar narlıdere ekspertiz servisi arayışına önem kazandırmaktadır.

Narlıdere ekspertiz ikinci el araba piyasasında yer edinerek kullanıcıların araç kontrollerini sağlamakta olup, detaylı bilgi ve tecrübe kazanmanıza destek olacaktır. Peki servisimizde verilen hizmetler nelerdir?

  • Kaporta boya kontrolü
  • Fren testi
  • Baskı balata testi
  • Motor güç testi
  • Yanal Kayma
  • Süspansiyon testi

Aracınızı narlıdere ekspertiz servisine getirdiğinizde tüm testleri gerçekleştirmekteyiz. Talebinize göre full paket dışında tek olarakta servislerden yararlanabilirsiniz. Firma olarak gönül rahalığı ile ustalarımızın güvenirliği doğrultusunda hizmet alabilirsiniz. Unutmayın yaptıracağınız tüm kontroller maddiyat ve can güvenliğiniz için önemlidir.

Alacağım araba boyalı mı? Sıkça karşılaşılan soruların başında gelir. Araç daha önce bir kazaya veya müdahaleye maruz kaldıysa macunlanan bölgeyi tespit ederek boya olup olmadığı anlaşılabilir. Baskı balata kontrolleri yapılmakta mıdır? Sürüş sırasında kontrol edebileceğiniz en kolay testtir. Yağışlı havaların yanı sıra yaz aylarında da fren testlerinin yapılması kesinlikle şarttır. Ertelenen servis ve bakımlar sizlere ciddi anlamda zorluk yaşatabilir.

Motor güç testi, aracın ilk satışından sonra sıkça kontrol sağlattırılan bir testtir. Genellikle beygir gücü baz alınır. Narlıdere oto ekspertiz bunu ölçümleyip sunabilir.