FULL SERVİS

Aracınızın genel durumu hakkında her şey...

Devamını Oku

KAPORTA

Kaporta ile ilgili tüm detayları rapor...

Devamını Oku

DYNO TEST

Motor gücü ve performansı raporları.....

Devamını Oku

İzmir Oto Ekspertiz ile satın alacağınız aracın tüm detaylarını öğrenebilirsiniz. Devamını Oku

Tüm Hizmetlerimiz

Mekanik Kontroller

Fren Testi

Motor Performansı

Yanal Kayma

Ekspertiz Hakkında

Oto ekspertiz noktalarında fatura ödeme merkezi

Föy Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş ile ekspertiz yapan noktalarımız arasında bir iş birliğine giderek merkezi lokasyonlar da olan tüm noktalarımızda fatura tahsilatı, para transferi ve diğer tahsilat işlemleri yasal olarak...

Read More

İzmir oto fuarı için ücretsiz bilet temini

Merhaba, İzmir de ki otomobil fuarı için büyük bir heyecanla hazırlanıyoruz ve bu hazırlık safhasında değerli müşterilerimiz ve İnstagram takipçilerimizi ( oiyi.net ) de ihmal etmeme kararı aldık. Güzel İzmir...

Read More

Oto ekspertizde yeni dönem!

Ticaret Bakanlığı tarafından hazırlanan 2. el motorlu kara taşıtları ticaretine ilişkin yönetmelik 15 Ağustos’ta yürürlüğe girdi. Yeni yönetmeliğe göre kullanılmış otomobil alım satımı yapan kişiler 31 Ağustos tarihine kadar...

Read More
İzmir oto ekspertiz araçlarınızın teknik ve mekanik anlamda kontrolünü sağlayıp, satın alma sürecinizde ve sonrasında rapor olarak sunum gerçekleştirerek güvenli alışveriş için çalışmaktadır.
Araç alım ve satımında muhakkak bölgenize yakın ekspertize danışmalısınız. Ekspertiz, gerçekleştireceğiniz ticaret öncesi sizlere maddi açıdan avantaj sağladığı gibi zaman kaybınızı da önler.
İzmir oto ekspertiz ekibi yapılan testler, kontroller sonucunda yanal kayma, fren, baskı balata, amortisör kontrolü, motor krankı, şanzıman ve difransiyelde güç kaybı olup olmadığını, araç üzerinde yer alan lokal boya kontrolü, değişen parça, ileriye dönük kullanımda zorluk yaşatacak bölümler gibi bir çok tespit sağlayıp bilgilendirmektedir, raporlar halinde sunmaktadır.
Ekspertiz hizmeti almak için web sayfamızda yer alan iletişim numaralarından bize hızlıca ulaşabilir, gerekli ön bilgilendirmeyi uzman ekibimizden alabilirsiniz.
Satın alınan veya almak istediğiniz araçlar için sağlanan ekspertiz hizmeti bütçenizi korur, maddi açıdan kazanç sağlar. Aracın geçmişte karşılaştığı durumları satın almadan önce öğrenmek sizin birincil hakkınızdır.
Ekspertiz hizmeti araçlarınızın bakım ve performanslarını test ettiğinde seyahatlerinizde olumsuzluk karşılaşılmaması için rapor sunar. İzmir ekspertiz ile geleceğinizi güven altına alın.
Alım satımlarda karşılıklı güven olgusunun olması şarttır. Ancak araçlarda bilinmeyen, gözle görülmeyen teknik ve mekanik arızalar olabilmektedir. Şüpheye düşmeden eksper hizmetinden faydalanıp araçlarınız için bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sponsorlu İçerik

Sauna İmalatı

Sauna yapımı

 

İzmir ekspertiz olarak yukarıda belirtilmiş olan firmaları tavsiye ederiz. adsensima@gmail.com

İzmir Ekspertiz servisleri bünyesinde uzman kadro ve alanında en tecrübeli ustaları ile hızlı rapor sunumu yapmaktadır. Araç satın almadan önce ekspertize danışıp detaylı bilgi alabilir, hem paranızı hem de can güvenliğinizi edinmiş olursunuz.

Çalışma Saatleri

Reklam Vermek İçin