İzmir’in Lider Oto Ekspertiz Servisi

Kuruluşumuzdan bu yana sürekli olarak sistemsel, donanımsal ve ekip olarak iyileştirme, geliştirme faaliyetlerimiz devam etmiş bulunmaktadır. Yaptığımız işi benimseyip alanımızda en iyi konumda yer almak, hizmet kalitesini arttırmak ilkelerimizin en başında gelmektedir. İzmir’in en iyi oto ekspertizi, İzmir’in en çok tercih edilen ekspertiz servisi gibi tanımlamaları tam olarak yansıtan firmamız ne gibi faaliyetler içerisindedir hep birlikte inceleyelim.

Araç ekspertizi

İkinci El ve Sıfır SUV, MPV, Crossover, 4×4 ve cip ekspertiz hizmeti

4matic

Genel olarak tüm araç çeşitliliğine hizmet vermekteyiz. Quattro sistem ile sahip olduğunuz veya almayı hedeflediğiniz araçların durumlarını analiz ederek detaylı rapor sunmaktayız. Yüksek beygirli araçlar için Ege bölgesinin en iyi ekspertiz makinelerine sahip olarak ölçümleme, kontrol işlemlerini de yapmaktayız. Peki İzmir’de bu kadar geniş kaplı hizmet verirken hangi ilçelere destek veriyoruz? Bornova Oto Ekspertiz, Karşıyaka Oto ekspertiz, Gaziemir oto ekspertiz, Çiğli oto ekspertiz, Konak oto ekspertiz, Buca oto ekspertiz ve daha niceleri..

jeep ekspertiz

suv ekspertiz

Sayfamızda yer alan iletişim kanallarını kullanarak izmir oto ekspertiz servisi hizmetinden yararlanabilir, bilgi alabilirsiniz.