İzmir oto fuarı için ücretsiz bilet temini

Merhaba, İzmir de ki otomobil fuarı için büyük bir heyecanla hazırlanıyoruz ve bu hazırlık safhasında değerli müşterilerimiz ve İnstagram takipçilerimizi ( oiyi.net ) de ihmal etmeme kararı aldık. Güzel İzmir Nisan ayında daha güzel olacak ve otomobil fuarında dünyaya ülkemizi tanıtacak. Otomobil aksesuar ve ekipmanlarının tanıtılacağı ve yurt dışından 60 bin kişinin akın edeceği düşünülen bu fuara sizde davetlimizsiniz.

Koronavirüs sebebi ile iptal edilme ihtimali söz konusu olan organizasyonun biletlerine sahip kişiler fuar tarihi iptal edilerek değiştirilse bile aynı biletleri ile giriş hakları baki kalacaktır. Hal böyle olunca bizde 10 adet bileti tarafımıza ilk başvuran 10 takipçimize vermeyi düşünüyoruz. Araba sevdalısı olanlar iyi bilirler ki araba demek, otomobil demek bir yaşam biçimidir ve mutluluk verir. Sizi de bu mutluluğa davet ediyorum ve https://oiyi.net/ üzerinden ücretsiz olarak kuponunuzu aktif edebileceğinizi bildirerek fuarda görüşmek üzere diyorum.

Bu arada unutmadan…Giriş safhasında hiç bir sorun yaşamazsınız ancak girişte sorun yaşayacak olursanız yine aynı web adresinden yani oiyi.net ‘den canlı destek hattından iletişime geçerek sorunu çözebilirsiniz.