İzmir 3.Sanayi Ekspertiz

İzmir 3.Sanayi Ekspertiz otomobil, kamyon ve türevlerinin yedek parça, tamir gibi bir çok konusunda hizmet veren sanayi sitesinde izmir ekspertiz servisleri verilmektedir. Bornova mevkisinde yer alan sanayide İzmir’in en yetkin, en tecrübeli ustalarını bulabilir her marka araç için destek alabilirsiniz. Ancak burada önemli olan Ekspertiz servisini yaptıracağınız yerdir. Bu konuda ise yazı içerisinde yer alan ve web sitemizde bulunan numaralardan bilgi almak olabilir.

Peki sanayide avantajınız ne olur? Burada ekspertiz öncesi bir ustaya danışabilirsiniz. Elinizde belge, evrak ve ekspertiz raporu olmasını isterseniz de direkt olarak 3.sanayide bulunan ekspertizlere gidebilirsiniz. Bölgenin avantajı tamamen ihtiyaçlarınızı karşılayacak yapıda olmasıdır. İzmir ekspertiz  3.sanayi’de ekspertiz servisi yapılan yerler ise tamamen kaliteli hizmet veren yerlerdir.

İzmir 3.sanayi ekspertiz

Kazımdirik Mahallesi, 402 Sok. 11/3, 35100 Bornova/İzmir adresi tamamen ilgili işlemler için size yardımcı olacaktır. Kaporta düzeltme, dyno test, motor performans testi, fren baskı balata testi gibi sonuçları elde edebilir, raporlarınızı alarak güven içerisinde araç alım satımını gerçekleştirebilirsiniz.