Haftanın Tüm Günleri Açık Oto Ekspertiz

7/24 destek alabileceğiniz izmir oto ekspertiz servisimiz araç sahiplerinin, araç almayı düşünenlerin hizmetindedir. Ekibimiz bünyesinde bulunan ustalar ve analiz yapan personeller haftanın tüm günü servisimizde çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz araç alımından önce satıcı ile birlikte geldiğinizde kaporta kontrolü, boyalı olup olmadığı, motor güç kayıpları, performansını test ettirebilirsiniz. Daima gerçek raporlama sunulmaktadır.

Haftaiçi iş ve yoğun çalışma temponuz olabilir. Çalışma mesai saatleri içerisinde aracınızı servise götürmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Ancak izmir oto ekspertiz servisi olarak Cumartesi ve Pazar günü de servisimiz açıktır. Satış işlemlerinizi hızlandırmak ve aracınıza bakmak isteyen alıcılar içinde kolaylık olması adına ekspertiz servisimiz haftanın tüm günleri açıktır. Ayrıca nöbetçi noter uygulaması ( 08:30 – 17:00 )kapsamında Cumartesi günü alım satım işlemleri yapılabilmektedir.

İzmir Oto Ekspertiz

İzmir’de Pazar günü açık olan oto ekspertiz servisimiz yıllardır faaliyetini kararlılıkla sürdürmektedir. Kullandığımız donanım ve yazılımlar en iyi sonucu ve en doğru sonucu vermektedir. İletişim kanalımızı kullanarak Whatsapp konum bilgisi veya sözlü bilgi alımı gerçekleştirebilirsiniz.