Foça Oto Ekspertiz

Foça oto ekspertiz yazlık ve şehir merkezinden gezmek amacı ile gidilen Foça’da ulaşım ve otomobil sektörü son yıllara göre gelişmektedir. Sıfır araçlarda yapılan kdv indirimleri ve yerli halkın merkeze gidip gelmesinde zamandan tasarruf etmekteki gayesi ikinci el araba alım satımını da hızlandırmıştır. Bu yüzden bölgede bir ekspertiz ihtiyacı da doğmaktadır. Foça oto ekspertiz arabanızın motorunu, fren sistemini, kaporta boyasını ve genel durumunu raporlayıp güvenli bir hizmet sunarak araç alım satımlarında kolaylık göstermektedir.

Foça Oto Ekspertiz

Servis hangi işlemleri uyguluyor? Foça’da ekspertiz servisi aracınızın nelerini kontrol eder, hangi raporları sunar?

  • Yanal Kayma
  • Süspansiyon testi
  • Dyno Testi
  • Kaporta boya testi

Ve sayısız analizler ile araç durum tespitleri yapılmaktadır. 2.el araba alım satımı yapanlar firmamıza gelerek hizmet alabilir, kalite standartlarını en iyi şekilde kullanan işçilik ve teknoloji ile tanışabilirsiniz. Ayrıca 4 x 4 jeepler için ekspertiz hizmeti de bulunmaktadır. Buradan alacağınız raporlar tarafsız ve doğruluk açısından önem taşımaktadır.

İzmir Oto Ekspertiz sayfası olarak internet üzerinden bulmaya çalıştığınız ekspertiz servislerinin yanı sıra sizlere doğru bir platform sunmayı, en iyi cihazlar ile aracınızı kontrol ettirmeyi hedeflemekteyiz.