Bornova Oto Ekspertiz

Bornova Oto Ekspertiz İkinci el araç alımı için daima yanınızda güvenle duracak bir ekip olmalıdır. Çünkü her aracın aksamı, çalışması, mekaniği farklıdır. Araba alırken her detayı incelemeniz, tüm ihtimalleri değerlendirmeniz gerekir. Bornova Oto Ekspertiz hizmeti burada devreye girmekte olup satıcının daima övdüğü, aracını satmak için size söyledikleri bazen doğru olmayabilir, bunu en iyi şekilde ekspertiz servisleri görebilir.

Dışarıdan bir göz ile bakılan araçlarda fren sistemi, motor aksamı, arabanın şaşesi, boyalı olup olmadığı fark edilemez. Varsayımlar ile araba kontrolü asla tercih edilmemelidir. İkinci el araba piyasasında kazalı araçların satıldığı, boyalı arabaların satıldığı daima duyulur. Bu yanılgıya düşmeyi kimse istemez. Araba satarken söylenen diğer bir söz de şudur;

Arabanın yürür aksamı çok iyi durumda, motor bakımları yeni yapıldı, km kesinlikle orjinal, tavan boyası yoktur.

Size tavsiyemiz bunları söz ile duymak değil ekspertiz servislerinde verilen raporlar ile tasdik etmenizdir. Herkes kendi malının iyi olduğunu savunur. İzmir ekspertiz kaliteli rapor ve güvenilir hizmet vererek şüphe duyduğunuz her noktayı aydınlatır, doğru arabayı almanıza yardımcı olur.

İZMİR BORNOVA OTO EKSPERTİZ

Motor testi, fren baskı balata testi ekspertiz raporlarında muhakkak olması gerekenler listesindedir.
Bornova Oto Ekspertiz – Servis Süresi Hakkında
Araç model ve tipine göre değişkenlik göstermektedir. Genelde 30 dakika ile 1 saat arası sürmektedir. Araç kontrolleri dikkat ve titizlikle yapılır, sonrasında aracınıza ait çıktı (rapor) oluşturulur. Rapor içerisinde hangi bilgiler yer alır? Fren testi, motor testi performansı, araç kilometresi, boyalı olup olmadığı tarzında genel ekspertiz sonuçları yer alır. Bornova Oto Ekspertiz en hızlı ve teknolojinin imkanları kullanılarak hazırlanan raporlar sizlere doğru bilgiyi ulaştıracak olup güvenle araç alım satımları yapabilirsiniz.

BORNOVA OTO EKSPERTİZ FİYATLARI

Bornova Ekspertiz firması kapsamında tamamen özel servis hizmetini sizin için yapmaktayız. İkinci el araba almaya düşünen tüm sürücüler için hep tam destek veriyoruz. Otomobiller, kamyonetler kısacası tüm binek araçlarınızı tepeden tırnağa inceliyoruz. Klima, elektronik aksam, farlar, süspansiyon kontrolü gibi özelleştirilebilir ayrıntıları en iyi şekilde inceliyoruz. Bornova Oto Ekspertiz araçların geçmişte yaptığı kaza, hasar gibi durumlarını da kontrol ederek gönül ferahlığı ile araç almanızı sağlar. Tüm tecrübe ve birikimler sizin daha iyi bir araca sahip olarak güven içinde kullanmanız adınadır.

BORNOVA OTO EKSPERTİZ

Bornova ekspertiz servisi hangi hizmetleri sunmaktadır işte detaylar..

  • Dyno Test
  • Süspansiyon testi
  • Yanal Kayma
  • Motor güç testi
  • Kaporta boya kontrolleri ( araçta fabrika çıkışı dışında boya olup olmadığına bakılır )

Tüm bu sonuçlar arabanızın kontrolünü sağlar ve araç fikri oluşmasına yardımcı olur. İkinci el araba alırken zarar etmemeniz, zaman kaybı yaşamamanız ve doğru araca yönelmeniz servisimizin hizmetlerinin başındadır.

İzmir bornova oto ekspertiz adres olarak merkez konumdadır. Ege üniversitesi kavşağından, Evka 3 bölgesinden nerede olursanız olun bize kolayca ulaşabilirsiniz. Ekspertiz servisimizden yararlanmak adına tüm detaylı kontrolleri sağlayıp, misyonumuz dahilinde bilgi vermekteyiz. İkinci el oto ekspertizi arayışı var ise doğru adrestesiniz İzmir Ekspertiz çözüm ortağınız.