Belgeli Ekspertiz Servisi

1 Nisan 2019 tarihinden itibaren yürürlüğe giren ve 2.el araç alım satımlarında zorunlu hale gelen ekspertiz raporu sonrası kaliteli, güven veren, doğru raporlama sunan servislerin hizmetini sürdürmesi kalıcı anlamda gerçekleşmiş oldu. İster alıcı ister satıcı olun yapılan tüm ticaretlerde malınızın arkasında durmanız gerekmektedir. İzmir oto ekspertiz servisi sunan firmamız TSE ve diğer tüm gerekli belgelerini alarak müşterilerine anlaşılır, yasal prosedürler çerçevesinde araç kontrolü yapmaktadır.

Peki biz verdiğimiz hizmetlerde hangi ilçeleri kapsıyoruz? Bu sorunun cevabını web sitemizi incelediğinizde hemen fark edebilirsiniz. Çünkü İzmir’in tüm ilçelerinde sizlerin yanındayız. Bornova oto ekspertiz denilince de akla geldiğimiz gibi Karşıyaka oto ekspertiz aramalarında da ilk ve doğru ekspertiz olarak akla gelmekteyiz. Sektörde ki tecrübemiz, cihazlarımızın kalitesi ve ustalarımızın bakış açıları ile araç alım satımlarında maddi kayıp yaşamamanız için daima kendimizi geliştiriyoruz.

Araç ekspertiz sektöründe “doktordan satılık” “bayandan az kullanılmış” gibi satış yapanları çok sık görürsünüz. Bu sizi yanılgıya düşürmesin. Herkes kendi aracının en iyi olduğunu, hasarsız, kazasız, değişen parça bulunmadığını belirterek satmak ister. Bu doğal hak olarak görünse bile karşı tarafı kandırmaya yönelik harekettir. Kilometresi değişen bir arabayı satmak alıcı kişiyi yanıltarak yüksek değerde satışa yönlendirmektedir. Burada şüpheye düşmeden hareket etmek gerekiyor. Tam bu noktada ise izmir oto ekspertiz servisimiz devreye giriyor. Gönül rahatlığı ile servise geldiğinizde belirttiğimiz satış taktiklerine aldanmadan tüm doğruluğu size raporluyoruz. Dyno test, motor gücü ölçümleri, aktarma organları kontrolü, tork testleri, şanzuman durumu,tekerlek gücü ölçümü gibi bütün bölümleri en ince detayına kadar incelenir.